Radny PiS wnioskuje o odwołanie przewodniczącej rady Warszawy ws. Szpitala Południowego
Radny PiS Piotr Szyszko złożył wniosek o odwołanie Ewy Malinowskiej-Grupińskiej z funkcji przewodniczącej rady miasta Warszawy. Jako powód wskazał jej rzekome uczestnictwo w aferze w Szpitalu Południowym. Malinowska-Grupińska zaprzeczyła zarzutom, oświadczając: „Nie byłam w żadnym saloniku, nigdy".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!