Świątek przegrała z Navarro w Bad Homburg — trener alarmuje przed Wimbledonem
Iga Świątek przegrała z Emmą Navarro 5:7, 6:2, 3:6 już w pierwszym meczu turnieju w Bad Homburg. Były zawodnik i trener Michał Dembek przeanalizował grę Polki i ocenił jej występ jako niepokojący. Porażka ta potęguje obawy przed zbliżającą się obroną tytułu na kortach Wimbledonu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!