37 osób zatrzymanych za wyłudzenie 30 mln zł z trzech firm medycznych w Łodzi
Łódzcy policjanci zatrzymali 37 osób podejrzanych o wyprowadzenie nawet 30 mln zł z trzech spółek medycznych. Zarzuty obejmują m.in. założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. Miesięczne zyski grupy przekraczały 100 tys. zł.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!