Były ordynator: Na SOR Szpitala Południowego tomografowano już martwych pacjentów
Były ordynator chirurgii Szpitala Południowego Emil Jędrzejewski ujawnił w Kanale Zero, że na tamtejszym SOR-ze pod kierownictwem Dawida Kacprzyka dochodziło do śmierci niezaopiekowanych pacjentów, po czym wykonywano im badania tomografem. Poseł Bartosz Arłukowicz skomentował to ironicznie, porównując sytuację do tomografowania mumii Tutanchamona. Sprawa rzuca cień na funkcjonowanie szpitalnego oddziału ratunkowego w Warszawie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!