Dwie nastolatki na jednej hulajnodze w Bielsku Podlaskim — obie trafiły do szpitala
W Bielsku Podlaskim 14-latka i 15-latka jechały razem na elektrycznej hulajnodze pożyczonej od kolegi. Pojazd się wywrócił w okolicach stadionu, a obie dziewczyny trafiły do szpitala. Hulajnogą kierowała młodsza z nich.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!