IMGW wydało alarmy przed upałem — temperatura będzie dalej rosnąć
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał żółte i pomarańczowe alarmy przed upałem we wszystkich województwach Polski. Ostrzeżenia mają być zaostrzane, ponieważ temperatury będą rosnąć z każdym dniem. To dopiero początek fali gorąca — stopień alertów zostanie podniesiony.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!