Niewidoma Magda szukała towarzystwa na Open'erze — internet odpowiedział
Magda, niewidoma kobieta, zamieściła post na facebookowej grupie festiwalu Open'er, szukając kogoś do towarzystwa. Wyjaśniła, że nie odbiera bodźców wzrokowych i dlatego towarzystwo jest dla niej szczególnie ważne. Pod postem błyskawicznie pojawiły się dziesiątki życzliwych komentarzy od innych fanów festiwalu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!