Orlen wydobędzie 8,5 mln baryłek ze złoża Cerisa na Morzu Północnym od 2027
Orlen Upstream Norway wraz z partnerami podjął ostateczną decyzję inwestycyjną o zagospodarowaniu złoża Cerisa na Morzu Północnym. Koncern pozyska z niego 8,5 mln baryłek ekwiwalentu ropy, w tym ok. 0,8 mld m³ gazu ziemnego. Wydobycie ma ruszyć w 2027 roku.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!