Świątek odpada w 1. rundzie Bad Homburg po błędach serwisowych, wynik 5:7, 6:2, 3:6
Iga Świątek przegrała w pierwszej rundzie turnieju w Bad Homburg z Emmą Navarro 5:7, 6:2, 3:6. Eksperci wskazują podwójne błędy serwisowe jako główną przyczynę porażki Polki. Wynik i forma niepokoją przed zbliżającym się Wimbledonem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!