Gang zarobił 100 mln euro na nielegalnym paliwie przemycanym przez Polskę
Niemiecka policja i Prokuratura Europejska rozbiły siatkę przestępczą nielegalnie handlującą paliwem przemycanym z Polski do Niemiec. Oszuści zarobili co najmniej 100 mln euro na tym procederze. Funkcjonariusze grupy specjalnej wkroczyli do willi w Wildenbruch, zatrzymując podejrzanych. Nielegalne paliwo było transportowane przez granicę polsko-niemiecką.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!