Oszuści rozsyłają SMS-y o fałszywych mandatach drogowych — policja ostrzega
Policja ostrzega przed nową metodą oszustw: fałszywymi SMS-ami informującymi o rzekomym mandacie za naruszenie przepisów ruchu drogowego. Funkcjonariusze przypominają, że nigdy nie wysyłają takich wiadomości i wzywają do ignorowania podejrzanych SMS-ów. Kliknięcie w link lub przelanie pieniędzy może skutkować utratą środków lub kradzieżą danych.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!