Posłanka KO: minister zdrowia nie powinna rezygnować, winny już poniósł odpowiedzialność
Posłanka KO Marta Golbik, szefowa sejmowej komisji zdrowia, oceniła w programie "Tłit" WP, że minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda nie powinna podawać się do dymisji w związku z aferą w warszawskim Szpitalu Południowym. Golbik stwierdziła, że osoba winna już poniosła odpowiedzialność. Posłanka zwróciła też uwagę na dramatyczne niedofinansowanie placówek, gdzie na leczenie pacjentów nieraz zostają przysłowiowe grosze.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!