UODO skontroluje Szpital Południowy ws. możliwego naruszenia RODO przez monitoring
Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych Mirosław Wróblewski zapowiedział kontrolę w Szpitalu Południowym w związku z zarzutami naruszenia RODO. Urząd nie wyklucza, że sprawa dotyczy nielegalnego lub nieprawidłowego monitoringu w placówce. Wróblewski podkreślił, że zgłoszone zarzuty wymagają wyjaśnienia i nie mogą pozostać bez reakcji.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!