Minister Dziemianowicz-Bąk: słowa lekarza sygnalisty ze Szpitala Południowego są „przerażające"
Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Agnieszka Dziemianowicz-Bąk określiła zeznania dr. Emila Jędrzejewskiego o sytuacji w Szpitalu Południowym jako „przerażające", a nie tylko „oburzające". Lekarz opowiadał o patologiach w szpitalu w wywiadzie na Kanale Zero. Minister zaznaczyła jednocześnie, że ocenę wiarygodności lekarza może wydać wyłącznie wymiar sprawiedliwości.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!