Kanada awansuje na MŚ, ale traci mecze u siebie po porażce ze Szwajcarią
Kanada awansowała do fazy pucharowej mistrzostw świata, ale przegrywając ostatni mecz grupowy ze Szwajcarią, straciła prawo do dalszego grania na własnych stadionach. Jako współgospodarz turnieju drużyna nie rozegra już żadnego meczu w kraju. Kibice przeżywają mieszane uczucia — jest radość z awansu, ale i rozczarowanie utratą domowego wsparcia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!