Walijczyk Elliot Dee zagra przeciwko Walii w barwach Barbarians
Elliot Dee, filar Dragons RFC, wyjdzie w pierwszym składzie Barbarians w meczu przeciwko Walii na stadionie Allianz w sobotę. Dee jest Walijczykiem, więc zmierzy się z własną drużyną narodową jako zawodnik słynnego klubu zaproszonych gwiazd.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!