Tenisiści rozszerzają protest o nagrody na Wimbledonie mimo podwyżki puli o 20%
Czołowi tenisiści planują rozszerzyć swój protest dotyczący wysokości nagród podczas tegorocznego Wimbledonu. Organizatorzy turnieju podnieśli pulę nagród o 20% w stosunku do poprzedniej edycji, jednak zawodnicy uznają to za niewystarczające. Protest ma przybrać bardziej skoordynowaną i widoczną formę niż dotychczasowe działania.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!