Szkocja odpada z MŚ po porażce 0:3 z Brazylią w Miami
Szkocja przegrała 0:3 z Brazylią w Miami i zajęła ostatnie miejsce w grupie C mistrzostw świata, a Brazylia wygrała grupę. Katastrofalna defensywa Szkotów umożliwiła rywalom swobodne strzelanie goli. Szkocja stoi na progu historycznej eliminacji — nigdy wcześniej nie awansowała do fazy pucharowej mundialu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!