Świątek odpada z Bad Homburg – eksperci zaniepokojeni przed Wimbledonem
Iga Świątek odpadła z turnieju Bad Homburg Open już po pierwszej rundzie, przegrywając z Emmą Navarro. Komentatorzy Marek Furjan i Dawid Celt wyrazili zaniepokojenie jej dyspozycją przed Wimbledonem. Furjan przyznał, że "zmartwienie po meczu z Kostiuk pozostało z nim do dziś".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!