Polska pokonała Belgię 3:2 w tie-breaku w Lidze Narodów w Gliwicach
Polscy siatkarze pokonali Belgię 3:2 (21:25, 23:25, 25:19, 28:26, 15:13) w pierwszym meczu turnieju Ligi Narodów w Gliwicach. Spotkanie było wyrównane — Polska przegrywała 0:2 w setach, by następnie odwrócić losy meczu i wygrać w tie-breaku. Kolejnym rywalem Biało-Czerwonych w Gliwicach będzie Turcja.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!