Palestyński aktywista Abdullah Shatat zemdlał tuż po wyjściu z izraelskiego więzienia
Palestyński aktywista Abdullah Shatat zasłabł chwilę po zwolnieniu z izraelskiego więzienia. Nagranie z jego uwolnienia obiegło media. Nie podano szczegółów dotyczących stanu jego zdrowia ani przyczyny zasłabnięcia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!