Złoty znów traci: dolar najdroższy od ponad roku i nadal rośnie
Złoty wyraźnie traci na wartości kolejny dzień z rzędu wobec głównych walut światowych. Dolar amerykański osiągnął najwyższy poziom względem złotego od ponad roku i nadal drożeje. Analitycy nie wskazują na rychłe odwrócenie tego trendu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!