Upały zwiększają zużycie prądu, ale PSE: rezerwy mocy wystarczą
Wysokie temperatury napędzają zużycie energii elektrycznej przez klimatyzację i urządzenia chłodzące. PSE (Polskie Sieci Elektroenergetyczne) zapewnia, że prognozy wskazują na wystarczające rezerwy mocy w najbliższych dniach. Nie przewiduje się przerw w dostawach prądu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!