Lekarz Dawid Kacprzyk traci mandat w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Warszawie
Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie wygasi mandat lekarza Dawida Kacprzyka po wpłynięciu jego formalnej rezygnacji. Dokument został już przekazany do Okręgowej Komisji Wyborczej, która przeprowadzi procedurę wygaszenia. Sprawa ma charakter formalny i proceduralny.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!