Francja potwierdza pierwszy przypadek eboli — lekarz wrócił z Konga
Francja odnotowała pierwszy przypadek eboli na swoim terytorium — zakażonym jest lekarz, który wrócił z Demokratycznej Republiki Konga. Do wtorku w Kongu potwierdzono 1094 przypadki choroby. Lekarz przebywa w izolacji w szpitalu specjalistycznym, a jego stan jest stabilny.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!