Policjanci w Argentynie dorabiają jako kierowcy Ubera – i giną lub zabijają częściej
W Argentynie dotniętej kryzysem ekonomicznym rosnąca liczba policjantów dorabia jako kierowcy aplikacji przewozowych, pracując z bronią służbową. Badania wskazują, że funkcjonariusze pracujący po służbie „giną i zabijają częściej" niż ci wykonujący wyłącznie obowiązki policyjne. Diego, federalny policjant, po 12-godzinnej służbie wsiada za kółko – bo pensja nie wystarcza na podstawowe potrzeby rodziny.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!