Polska przegrała z Niemcami 1:3 w siatkówce rok temu — dziś rewanż w Gliwicach
Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn wraca do gry w Lidze Narodów i zagra w Gliwicach. Ostatnie spotkanie z Niemcami odbyło się ponad rok temu w tym samym mieście podczas turnieju Silesia Cup — Polska przegrała wówczas 1:3. Był to dopiero początek tamtego sezonu dla obu drużyn.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!