Prawniczka: Wyjaśnienie afery w Szpitalu Południowym zajmie lata
Radca prawna Jolanta Budzowska, specjalistka od odszkodowań za błędy medyczne, ocenia, że wyjaśnienie nieprawidłowości w Szpitalu Południowym w Warszawie zajmie wiele lat. Wskazuje na zmowę milczenia wśród lekarzy — nikt nie chce oceniać pracy kolegów ani wychylać się poza własne obowiązki. Lekarze-sygnaliści to w Polsce rzadkość.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!