Ebola we Francji: zakażony lekarz wróci z Konga, stan stabilny
Francuskie ministerstwo zdrowia potwierdziło w środę pierwszy przypadek eboli we Francji. Zakażony jest lekarz, który wrócił z Demokratycznej Republiki Konga. Pacjent trafił do szpitala specjalistycznego natychmiast po powrocie do kraju, a jego stan określono jako stabilny.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!