Policja: Nie prowadzimy czynności ws. Szpitala Południowego
Komenda Stołeczna Policji wydała oświadczenie na platformie X, w którym zaprzeczyła, jakoby prowadziła jakiekolwiek czynności związane ze Szpitalem Południowym w Warszawie. Komunikat pojawił się w odpowiedzi na liczne pytania mediów i internautów dotyczące doniesień o nieprawidłowościach w placówce.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!