Polska chce być liderem technologii kosmicznych w Europie w ciągu 5 lat
Minister finansów i gospodarki Andrzej Domański ogłosił, że rząd chce, aby Polska w ciągu 5 lat znalazła się w gronie europejskich liderów technologii kosmicznych. Deklarację złożył podczas Forum Sektora Kosmicznego w Poznaniu. Kluczowym elementem strategii ma być przyciąganie prywatnego kapitału do sektora kosmicznego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!