Jim Kelly po udarze: Legenda Buffalo Bills czuje się dobrze
Jim Kelly, legenda Buffalo Bills i Hall of Fame, ujawnił, że wiosną tego roku przeszedł udar mózgu. Spędził kilka dni w szpitalu, ale szybko wrócił do zdrowia. Były rozgrywający zapewnia, że obecnie czuje się „naprawdę dobrze".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!