YouTube (Google) ugodził się z nastolatkiem w sprawie uzależnienia od mediów społecznościowych
Google i YouTube osiągnęły ugodę z 15-letnim powodem w sprawie uzależnienia od mediów społecznościowych. Szczegóły finansowe ugody nie zostały ujawnione. Sprawa nastolatka przeciwko trzem innym gigantom technologicznym – których nazwy nie podano – ma rozpocząć się w przyszłym miesiącu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!