Arszawin: Na MŚ 2026 w USA Stanley Cup przyćmił piłkę nożną
Rosyjski piłkarz Andriej Arszawin skrytykował atmosferę wokół MŚ 2026 w USA, twierdząc, że w tamtejszych miastach Puchar Stanleya NHL cieszył się większym zainteresowaniem niż mundial FIFA. Arszawin pochwalił natomiast kibiców w Meksyku, oceniając tamtejsze świętowanie znacznie wyżej. Rosja nie uczestniczy w turnieju z powodu zawieszenia przez FIFA.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!