YouTube zapłaci 15-letniej za uzależnienie od mediów społecznościowych
Google's YouTube zawarło ugodę z 15-letnią powódką, która pozwała platformę za uzależnienie od mediów społecznościowych. Sprawa przeciwko trzem pozostałym gigantom technologicznym, których również pozwała nastolatka, ruszy w sądzie w przyszłym miesiącu. Kwota ugody nie została ujawniona publicznie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!