Andy Burnham w 2017 r. postulował przeniesienie władzy z Westminsteru do regionów
Archiwalny materiał France 24 przypomina propozycję Andy'ego Burnhama z 2017 roku, krótko po tym, jak został burmistrzem Greater Manchester. Burnham postulował wówczas przeniesienie części władzy z Westminsteru do samorządów lokalnych. Dziennikarka Catherine Norris Trent komentuje tę propozycję jako element szerszej debaty o decentralizacji w Wielkiej Brytanii.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!