Afganistan: Spokój bez dobrobytu – przemoc wynika teraz z biedy
Włoska dziennikarka wideo Silvia Boccardi relacjonuje dla France 24, że w Afganistanie po zakończeniu wojny przemoc nie zniknęła – zmieniły się jej przyczyny. Zamiast konfliktu zbrojnego, to presja społeczno-ekonomiczna i bieda napędzają teraz codzienną przemoc. Jak ujmuje to reporterka: „Bezpieczeństwo nie przełożyło się na dobrobyt".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!