Nowy Jork bada możliwość organizacji Zimowych Igrzysk 2042 w Lake Placid i NYC
Gubernator Nowego Jorku Kathy Hochul ogłosiła w poniedziałek powołanie Komitetu Eksploracyjnego ds. Zimowych Igrzysk Olimpijskich Lake Placid–Nowy Jork. Rok trwające badania mają ocenić, czy dwa miasta mogą wspólnie ugościć przyszłe igrzyska z wykorzystaniem istniejących obiektów. Rok 2042 wskazywany jest jako najwcześniejszy realny termin realizacji tego planu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!