Deschamps opuszcza MŚ po śmierci matki – Francja zagra bez selekcjonera
Didier Deschamps nie poprowadzi Francji w ostatnim meczu fazy grupowej mistrzostw świata z Norwegią po śmierci swojej matki. Selekcjoner opuścił zgrupowanie i wrócił do kraju, by uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych. Potwierdziła to Francuska Federacja Piłki Nożnej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!