Lekarz sygnalista oskarża: błędy medyczne i nieprawidłowości na SOR Szpitala Południowego
Dr Emil Jędrzejewski, sygnalista w sprawie Szpitala Południowego w Warszawie, w wywiadzie na Kanale Zero opisał poważne nieprawidłowości i błędy medyczne, do których miało dochodzić na SOR za czasów dyrektora Dawida Kacprzyka. Lekarz mówił o warunkach swojej pracy i kontaktach z Kacprzykiem, przyznając, że sytuacja szokowała nawet jego. Artykuł nie precyzuje, jakie konkretnie błędy medyczne miały mieć miejsce.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!