Deschamps opuszcza MŚ po śmierci matki – Francja zagra bez selekcjonera
Didier Deschamps opuści ostatni mecz grupowy Francji na mistrzostwach świata po śmierci swojej matki, co potwierdziła Francuska Federacja Piłki Nożnej. Selekcjoner wróci do kraju, aby wziąć udział w uroczystościach pogrzebowych. Mecz Francji odbędzie się bez jego bezpośredniego prowadzenia na ławce trenerskiej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!