Tlenek węgla grozi latem — setki zgłoszeń na Śląsku, jak się chronić?
Strażacy na Śląsku odnotowali kilkaset zgłoszeń związanych z podwyższonym poziomem tlenku węgla w mieszkaniach w ostatnim czasie — nie tylko zimą, ale i podczas upałów. Czad jest śmiertelnie niebezpieczny przez cały rok, a wysokie temperatury mogą sprzyjać jego gromadzeniu się w pomieszczeniach. Służby przypominają o konieczności sprawdzania wentylacji i instalowania czujników czadu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!