Dyrektor szpitala w Tomaszowie Lubelskim zarabia podwójnie i należy do PiS — partia go się wyparła
Dariusz Gałecki, dyrektor szpitala w Tomaszowie Lubelskim i radny PiS, przyznał w rozmowie z Wirtualną Polską, że zdarza mu się kończyć 24-godzinny dyżur lekarski i od razu przychodzić do pracy na stanowisku dyrektora, łącząc dwie dobrze płatne funkcje. Politycy PiS nie mieli wcześniej problemu z jego przynależnością klubową widoczną w oficjalnych dokumentach. Zaatakowali dziennikarzy dopiero wtedy, gdy na jaw wyszły wysokie zarobki Gałeckiego, dystansując się od radnego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!