Ministra zdrowia Sobierańska-Grenda może stracić stanowisko po aferze Kacprzyka
Według ustaleń "Rzeczpospolitej" politycy Koalicji Obywatelskiej uważają, że ministra zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda okazała się nieudanym wyborem kadrowym Donalda Tuska. Zarzucają jej zbyt słabą reakcję na doniesienia dotyczące nieprawidłowości w Warszawskim Szpitalu Południowym związane z aferą Kacprzyka. Media spekulują o zbliżających się zmianach w rządzie, a sprawa nie dotyczy ministra Kierwińskiego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!