Kowal (KO): Polska powinna łagodzić napięcia z Ukrainą, nie zaogniać
Poseł KO Paweł Kowal skomentował w TVN24 napięcia w relacjach polsko-ukraińskich, podkreślając, że strony potwierdziły zasadnicze różnice w kwestiach historycznych, ale zadeklarowały współpracę w innych obszarach. Jego zdaniem rolą Polski jest łagodzenie tych napięć. Kowal odniósł się też do nieobecności Wołodymyra Zełenskiego na konferencji poświęconej odbudowie Ukrainy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!