Sygnalista ze Szpitala Południowego potwierdza: salonik VIP istniał
Dr Emil Jędrzejewski, sygnalista z warszawskiego Szpitala Południowego, potwierdził w rozmowie z Kanałem Zero, że tzw. salonik VIP w tej placówce rzeczywiście istniał. Jednocześnie zbagatelizował jego znaczenie, stwierdzając: „Ten salonik VIP to nic". Jego zeznania mogą mieć wpływ na toczące się postępowania dotyczące nieprawidłowości w szpitalu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!