MSZ Ukrainy: Pracujemy z Polską nad wyciszeniem napięć — jesteśmy sojusznikami
Rzecznik MSZ Ukrainy Heorhij Tychyj oświadczył we wtorek, że Ukraina utrzymuje stały kontakt dyplomatyczny z Polską i aktywnie pracuje nad łagodzeniem napięć. Podkreślił, że oba kraje są sojusznikami i opowiada się za dialogiem, w tym w trudnych kwestiach historycznych. Ukraina deklaruje gotowość do dalszych rozmów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!