Nawrocki zmienił zdanie ws. SAFE – Kosiniak-Kamysz: To dobrze
Prezydent Karol Nawrocki przyznał w poniedziałek, że polski przemysł zbrojeniowy będzie się rozwijał m.in. dzięki programowi SAFE. Wicepremier i szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz ocenił tę zmianę pozytywnie, stwierdzając: „To dobrze, że prezydent zmienia zdanie". Wcześniej Nawrocki był sceptyczny wobec tego programu finansowania obronności.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!