Esther Adeshina dwie wygrane od głównej drabinki Wimbledonu po pokonaniu Uchijima
Brytyjska tenisistka Esther Adeshina pokonała Japonkę Moyukę Uchijimę, osiągając największe zwycięstwo w karierze. Adeshina potrzebuje jeszcze dwóch wygranych, by dostać się do głównej drabinki Wimbledonu. Mecz odbył się w ramach kwalifikacji do prestiżowego turnieju na trawie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!