Marcus Smith: Anglia zagra z RPA bez pardonu w Nations Championship
Rozgrywający Anglii Marcus Smith zapowiedział, że 36-osobowy zespół przylatuje do Johannesburga w czwartek zdecydowany na odważny start w Nations Championship przeciwko mistrzom świata z RPA. Smith, który rozegrał 50. mecz w kadrze, podkreślił, że drużyna trenowała w maskach tlenowych w Bagshot, by przygotować się na wysokość. Po meczu z RPA Anglia zmierzy się jeszcze z Fidżi i Argentyną.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!